קולקציית הביכורים של מורן בר רומנו, נולדה מאהבה לאנשים, למהות שלהם בעולם ולנתינה אינסופית

כל צורה היא עולם ומלואו, כל מספר טומן בחובו זיכרון, לכל שם יש משמעות בחדרי הלב
היקום נושא בתוכו אינסוף צורות, מספרים, אותיות שבהרמוניה משלימה כל אדם ויוצרת את מהותו. כל אדם מתחבר לצורה, מספר, אות המשקפים אותו, הסמלים הקטנים שפורטים על מיתרי ליבו ומעניקים לו משמעות ואף כוח.
זו הייתה ההשראה של מורן בר-רומנו המשיקה בימים אלה את  MORANO קולקציה ייחודית הנושאת בתוכה מאגר של זיכרונות, תשוקות ואינטימיות קולקטיבית. קולקציית התכשיטים של MORANO היא מתנה קטנה עם משמעות גדולה.
הקולקציה החדשה כוללת תליונים בצורות שונות, צמידים ובהמשך פריטים נוספים המעניקים אפשרות להרכיב את התכשיט האישי והייחודי עבור אדם אהוב למתנה מושלמת ומלאה ברגש ומשמעות.
הקולקציה מאופיינת בקווים קלאסיים, מינימליסטיים שאינה מושפעת מטרנדים והופכת כל פריט לנצחי.
התכשיטים בקולקציה מעוצבים בחמש צורות שונות: לב, טיפה, עיגול, משולש ומלבן. כל צורה מגיעה בשני גדלים שבהם ניתן לחרוט מספר או אות לכל מאורע – החל מיום הולדת, דרך מתנה ליולדת ועד לפינוק לאהוב/ת הלב. התכשיטים עשויים זהב K14 בגווני צהוב, לבן, אדום ושחור, בהרכבה ובחריטה אישית. ניתן להוסיף שרשרת או צמיד לבחירה, או להוסיף את התליון לתכשיט קיים

Some Text

about-us-img-293jln-compressor-170x212
מורן בר-רומנו, 35, נשואה פלוס 1
אשת יחסי ציבור ב-15 השנים האחרונות שהתמחתה בתחום אופנה ובלייפסטייל. עבדה עם מיטב המעצבים ובתי האופנה המקומיים והחדירה אותם לתודעה הציבורית. האהבה לאסתטיקה ולאופנה הובילה אותה לעסוק בקניינות אישית ובסטיילינג לנשים ולגברים, ועם השנים גבר בה הצורך להקים מותג משלה שישלב את הידע שרכשה בתחום ויאפשר לה לתת מענה לקהל שמחפש אקססורי ייחודי ובעל משמעות.
× WhatsApp Chat